after saleخدمات پس از فروش

قطعات دستگاه برش لیزر

نرم افزار دستگاه برش لیزر

تعمیر و سرویس دستگاه

مجموعه صدرا لیزر توانسته است طی سالیان اخیر در زمینه‌های مختلف ساخت و تولید قطعات مختلف صنعتی، تعمیرات قطعات صنعتی و اورهال دستگاه‌های مجموعه تخصصی صدرا لیزر با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه تهیه و عرضه ماشین‌آلات صنعتی با برند Bystronic سوئیس و با تکیه بر تخصص و مهارت‌های تیم فنی، افتخار خدمت‌گزاری در صنعت برش لیزر فلزات و غیر فلزات کشور را دارد.
مجموعه تخصصی صدرا لیزر با عرضه بیش از ۵۰۰۰ دستگاه با مشخصات و کیفیت موردپسند مشتریان، طی سال‌های گذشته به عنوان پرچم‌دار در زمینه ماشین آلات صنعتی با برند Bystronic سوئیس به جایگاه بسیار خوبی دست یافته است و موجبات رضایت‌مندی مشتریان را فراهم کرده است؛ که حتی با داشتن آشنایی نسبی در زمینه صنعت صنعت برش لیزر فلزات و غیر فلزات می‌توانند از تمامی دستگاه‌های مجموعه صدرا لیزر در سراسر ایران بازدید نمایند. با افتخار تمامی مشتریان گرامی را به بازدید از همه دستگاه‌های موجود با برند Bystronic سوئیس، دعوت می‌نماییم.
مجموعه تخصصی صدرا لیزر با عرضه دستگاه‌هایی با کیفیت بالا و ارائه خدمات منحصر بفرد در طی این سال‌ها مشتریانی معتمد پیدا کرده است که این ارائه خدمات نقطه اتکایی برای مشتریان می‌باشد.
ماشین‌آلات برش لیزر با برند Bystronic به دلیل به کارگیری قطعات و لوازم با کیفیت ساخت سوئیس از توان و استحکام بالایی برخوردار هستند. سرویس‌دهی عالی و خدمات به روز و مدرن مجموعه تخصصی صدرا لیزر، مورد توجه مشتریان محترم در صنعت لیزر قرار گرفته است. خدماتی نظیر خدمات برش لیزر فلزات، برش لیزر غیر فلزات، تعمیرات و نگه‌داری قطعات دستگاه‌های برش لیزر، خدمات پس از فروش و تامین قطعات دستگاه‌های برش لیزر با برند Bystronic سوئیس می‌توان نام برد.
در قسمت طراحی و اجرا طرح‌ها با ظرافت و دقت عالی توسط دستگاه‌های پیشرفته برش لیزر با برند Bystronic سوئیس و اپراتورهای مجرب و حرفه‌ای، از نقاط قوت ما می‌باشد. همین امر باعث گردیده تا هیچ کاربری از گرفتن سفارشات بزرگ واهمه نداشته و امنیت خاطری در نزد مشتریان حاصل گردد.
امید است تلاش و پیگیری‌های شبانه‌روزی خانواده بزرگ صدرا لیزر و رضایت‌مندی شما عزیزن همواره پایدار و مستدام باشد.

فرم درخواست خدمات پس از فروشOrder form

باتشکر از اعتماد شما به مجموعه صدرا لیزر
جهت اطلاع از خدمات پس از فروش و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.